Konkurs Matematyczny Kangur 2020

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 zostanie przeprowadzony drogą internetową (w godzinach popołudniowych) za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.

Konkurs poprzedzony będzie tzw. konkursem próbnym. Terminarz jest następujący:

KategoriaKonkurs próbnyKonkurs Kangur 2020
Żaczek (klasa II)26.05.2020 godz. 16:4505.06.2020 (piątek) godz. 16:45

Bliższych informacji udzielają Szkolni Koordynatorzy Konkursu.

Uczestnicy Konkursu proszeni są o zapoznanie się z dokumentem:

Ci którzy nie otrzymali jeszcze loginu i hasła proszę o kontakt: duchjacek@op.pl

Lekcje zdalne

31.03

30.03

27.03

23.03

Od poniedziałku, 23.marca 2020r. zajęcia z klasą 2 będą odbywały się zdalnie za pośrednictwem YouTube. Dzieci mogą pracować same. Powinny w zasięgu siebie posiadać podręcznik polonistyczno-społeczny, ćwiczenia polonistyczne i matematyczne oraz materiały do pisania. Dodatkowe zadania proszę przechowywać do późniejszego okazania. Lekcje będą udostępnione na stronie każdego poprzedniego dnia wieczorem. Rodzice otrzymają kod dostępu za pomocą smsa.
Pozdrawiam Joanna Sumara

18.03

Tak, jak napisałam w piątkowym sms – 13.marca 2020r., bardzo proszę, aby dzieci w miarę możliwości:

1. Przeczytały jedną, dowolną książkę i sporządziły do niej ilustrację
  2. Ćwiczyły mnożenie i dzielenie na kartce (trzeba im napisać działania w zakresie 30), w dodatkowych ćwiczeniach, które mają w domu albo online na stronie matzoo.pl kl.2.
  3. Można też wchodzić na e-podreczniki.pl, na zgrzyciaki
    Na stronie matzoo.pl dziecko może wykonywać także inne zadania matematyczne i samo sprawdzać poprawność wykonania.
    Kolejne kroki w zdalnej nauce będą przekazane Państwu za pomocą sms i zostaną umieszczone na stronie szkoły.

Pozdrawiam Joanna Sumara